ELEKTROS INSTALIACIJA

Viena pagrindinių mūsų teikiamų paslaugų – elektros instaliacija. Atliekami visi elektros montavimo darbai, taip pat susijusios elektros instaliacijos paslaugos:

Vidaus elektros tinklų instaliacija ir montavimas. Elektros instaliacijos darbai atliekami gyvenamosios, komercinės, gamybinės ir kitokios paskirties pastatuose. Vidaus elektros instaliacija vykdoma tiek privačiuose, tiek daugiabučiuose namuose.
Apšvietimo montavimo darbai. Vidaus ir lauko apšvietimo sistemų parinkimas ir montavimas. Išmaniųjų apšvietimo sistemų valdymo programavimas.
Duomenų perdavimo tinklų montavimas. Greitas ir kokybiškas TV, PC, AUDIO ir CCTV duomenų perdavimo tinklų montavimas.
Visapusiška veikiančių elektros įrenginių priežiūra. Lauko ir vidaus elektros įrenginių gedimų diagnostika, remontas.
Elektros sistemų gedimų nustatymas ir šalinimas. Skubus vidaus ir lauko elektros sistemų gedimų nustatymas (elektros sistemų diagnostika) privačiuose namuose, daugiabučiuose ir komerciniuose objektuose. Kokybiškas ir greitas šių elektros sistemų remontas.
Procesų automatizavimas. Įvairių elektros sistemų procesų automatizavimas, atsižvelgiant į naujausius procesų valdymo reikalavimus.

Elektros instaliavimo darbai iki 1000 V atliekami laikantis visų elektros montavimo standartų ir reikalavimų. Didžiausios įmonės ELVIVA vertybės – sąžiningumas, dėmesys klientui ir kokybei.

Elektros montavimas vykdomas patyrusių specialistų, todėl galite būti tikri, kad elektros darbai bus įvykdyti kokybiškai ir greitai. Visi elektros montavimo darbai atliekami atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Didžiulis specialistų dėmesys skiriamas tam, kad elektros instaliacija būtų vykdoma laikantis visų saugumo reikalavimų. Tinkamai atlikti elektros darbai užtikrina jūsų namų jaukumą ir saugumą.

Let me help you!

LOREM Ipsum
project director
Mobile: +370 612 34567
ELVIVA
Ukmergės str. 105 - 2 Vilnius, Lithuania
Mobile: +370 612 34567